Brūču Klīnika

Ķirurgs – onkologs un proktologs tagad arī Tukumā!

  • Brūču Klīnika
  • 20.07.2010

 

Šā gada 20. un 21. jūlijā Tukuma slimnīcas poliklīnikā viesosies Brūču klīnikas ārsti Kaspars Snipe un Mihails Timofejevs, lai sniegtu konsultācijas cilvēkiem ar onkoloģiskām slimībām, vaļējām brūcēm, brūcēm pēc onkoloģisku slimību ārstēšanas, kā arī ar proktoloģiskām problēmām tādām kā hemoroidālo slimību, fistulām, plīsumiem un defekācijas problēmām, resno zarnu divertikulozi, starpenes trūci-rektocēli, kā arī sievietēm ar pēcdzemdību traumām, kas saistītas ar sāpēm un apgrūtinātu vēderizeju.

Brūču klīnika arī turpmāk plāno reizi mēnesī viesoties Tukumā. Konsultācijas cena ir 10 lati.

Brūču klīnika galvenokārt nodarbojas ar dažāda veida nedzīstošu brūču ārstēšanu, bet mūsu komandā ir arī sertificēts onkologs un proktologs. Mēs piedāvājam pacientu ārstēšanu Brūču klīnikas stacionārā, ambulatoros pakalpojumus, rīkojam prezentācijas ārstiem un studentiem un Vislatvijas bezmaksas akcijas pacientiem.

Ļaundabīgā audzēja diagnoze satriec jebkuru. Cilvēks, kam radušās aizdomas, ka viņš saslimis ar vēzi, bieži nevēršas pie ārsta, baidoties, ka diagnoze apstiprināsies. Taču ikvienam būtu jāatceras patiesība, ka vēzi sekmīgi var ārstēt tikai tad, ja tas atklāts agrīnā stadijā. Laikus sākta mūsdienīga ārstēšana parasti tiešām dod labus rezultātus. 

Mūsu mērķis ir padarīt šos medicīniskos pakalpojumus pieejamākus tiem, kas dzīvo Kurzemē, jo daudziem veikt šādas konsultācijas Rīgā pie pieredzējušiem ārstiem ir pārāk tālu un pārāk dārgi. 

Lai pierakstītos uz šo vizīti un interesētos par nākošajām, lūdzam zvanīt uz klīnikas reģistratūru pa tel.: +371 67040369 vai +371 29240254.

© 2010-2017 SIA Brūču klīnika Grebenščikova iela 1, Rīga, LV-1003, Latvija