Woundclinic

Advances in Bone Reconstruction 2012

  • Brūču Klīnika
  • June 19, 2012

„Brūču un izgulējumu asociācija” no šā gada 25.līdz 27. augustam rīko semināru „Advances in Bone Reconstruction 2012”.


Pasākumā piedalīsies lektori, kaulu rekonstrukcijas speciālisti no Ukrainas, Krievijas, Kirgizstānas un Latvijas, kā arī ortopēds un mikroķirurgs profesors Allens Bišops no Mayo klīnikas ASV, kas ir pasaulē zināms speciālists ekstremitāšu kaulu atjaunošanā un rokas ķirurģijā un ir veicis fundamentālus pētījumus šajā medicīnas nozarē.


Kaulaudu defekti traumatoloģijā un mikroķirurģijā ir ļoti būtiska un sarežģīta problēma. Neskatoties uz inovācijām medicīnā un daudzajiem risinājumiem, kas ir rasti līdz šim, šī tēma bija, ir un paliks aktuāla ikvienam ķirurgam, kas ārstē kaulu infekcijas, jaunveidojumus un traumas. Šis seminārs speciālistiem būs lieliska iespēja apspriest jaunākās pieejas kaulu ārstēšanā un salīdzināt ASV, NVS valstīs un tepat Latvijā paveikto. Programma varētu šķist interesanta arī veselības aprūpes administratoriem, kurus interesē ASV pieeja pacientu ārstēšanā, un medicīnas studentiem, kas savu nākotni saista ar šo jomu.


Seminārs tiks organizēts kā atvērts forums, kurā papildus lektoru teorētiskajam izklāstam tiks prezentēti gadījumi no prakses un dalībnieki tiks aicināti piedalīties diskusijās, dalīties pieredzē un uzdot savus jautājumus.
 

Vairāk informācijas: www.problemwounds.lv

Organizēšanas partneris Brūču un izgulējumu apvienība.

Atbalstītāji:

 


 

© 2010-2017 SIA Brūču klīnika Grebenščikova iela 1, Rīga, LV-1003, Latvija